Datum Artiest Evenement Locatie
16/06/2019 - 12:30 Rock au Vin Vélo Verwenroute - Visvijver Zonhoven, Boomsteeg
16/06/2019 - 14:00 Lof der zotheid Drongen Kermis Drongen, Dreef Oude Abdij
16/06/2019 - 14:00 Lof der zotheid Drongen Kermis Drongen, Dreef Oude Abdij
16/06/2019 - 14:00 Cupido Drongen Kermis Drongen, Dreef Oude Abdij
16/06/2019 - 14:30 Bokkensprongen Drongen Kermis Drongen, Oude Abijstraat en omgeving
16/06/2019 - 14:30 Vuur Drongen Kermis Drongen, Oude Adbijstraat en omgeving
16/06/2019 - 14:30 Trots als een pauw Drongen Kermis Drongen, Oude Abdijstraat en omgeving
16/06/2019 - 14:30 In Bloei Drongen Kermis Drongen, Oude Abdijstraat en omgeving
16/06/2019 - 15:00 Ikaros! Batjes Izegem Izegem, Centrumstraten
16/06/2019 - 15:00 Trashbeatz Drongen Kermis Drongen, Oude Abdijstraat en omgeving
16/06/2019 - 15:00 Tjoebie Drongen Kermis Drongen, Oude Abdijstraat en omgeving
16/06/2019 - 15:00 De Poetsploeg Drongen Kermis Drongen, Oude Abdijstraat en omgeving
16/06/2019 - 15:00 Benidorm Eugene Braderie Liedekerke, Stationsstraat
16/06/2019 - 15:00 Monsieur Baroque Braderie Liedekerke, Stationsstraat
22/06/2019 - 15:00 De Poetsploeg Topdagen Wetteren Wetteren, Markt
23/06/2019 - 00:00 Camera Obscura Cultuurkaravan Leewergem, Site rond de kerk
23/06/2019 - 14:00 De Sprookjesboom Keikopbraderie Poperinge, Grote Markt
23/06/2019 - 14:00 The Slampampers Toeten & Blazen Lier, binnenstad
23/06/2019 - 14:00 BommaJorette Toeten & Blazen Lier, binnenstad
25/06/2019 - 09:00 Discobar Eugene Bengelpop Balen, Keiheuvel
25/06/2019 - 09:00 Benidorm Eugene Bengelpop Balen, Keiheuvel
25/06/2019 - 10:00 Tired of balls Bengelpop Balen, Keiheuvel
26/06/2019 - 14:30 All That Jazz Braderij Geel Geel, centrum
26/06/2019 - 14:30 De Peetjes Braderij Geel Centrum Geel, Centrum
26/06/2019 - 15:00 Knappe Koppen Braderij Geel Geel, Centrum
27/06/2019 - 09:00 Bokkensprongen Pennenzakkenrock Mol, Zilvermeer
27/06/2019 - 09:00 Iron Man Pennenzakkerock Mol, Zilvermeer
27/06/2019 - 09:00 Benidorm Eugene Pennenzakkenrock Mol, Zilvermeer
27/06/2019 - 09:00 Tjoebie Pennenzakkenrock Mol, Zilvermeer
27/06/2019 - 15:00 Armanis Jazz Band Braderij Geel Geel, centrum
27/06/2019 - 15:00 D Djay Trombone Braderij Geel Geel, centrum
28/06/2019 - 14:30 All That Jazz Braderij Geel Geel, centrum
28/06/2019 - 15:00 Benidorm Eugene Braderij Geel Geel, centrum
28/06/2019 - 20:45 Tired of balls AB Bierfeesten Oudenaarde, Grote Markt
28/06/2019 - 21:00 Kleinste mobiele cocktailbar AB Bierfeesten Oudenaarde, Grote Markt
28/06/2019 - 21:30 Magic Horses AB Bierfeesten Oudenaarde, Grote Markt
28/06/2019 - 23:45 Lucifer's Party AB Bierfeesten Oudenaarde, Grote Markt
29/06/2019 - 14:00 Tired of balls Sierk Masjiek Ronse, De Stadstuin
29/06/2019 - 15:00 D Djay Trombone Braderij Geel Geel, centrum
30/06/2019 - 14:30 LKMTiV Braderij Geel Geel, centrum
30/06/2019 - 15:00 Ikaros! Braderij Geel Geel, Centrum
30/06/2019 - 18:00 Discobar Eugene Kermis Sint Henricus Torhout, wijk Sint Henricus
04/07/2019 - 18:30 Kleinste mobiele cocktailbar Donkse Donderdagen Berlare, Donklaan
05/07/2019 - 19:00 De Machine Braderie Westmalle, Antwerpsesteenweg
06/07/2019 - 14:00 King for a minute Tieltse Europafeesten Tielt, Europahal
06/07/2019 - 18:30 De Lakeien 50 jarig bestaan Erezee, Le Val de L'Aisne
06/07/2019 - 18:30 De ganzenfanfare Braderie Westmalle, Antwerpsesteenweg
06/07/2019 - 19:00 Het Cadeautjes Team Braderie Westmalle, Antwerpsesteenweg
07/07/2019 - 13:00 D Djay Trombone Kermis Krommenhaak Torhout, Ruddervoordestraat
07/07/2019 - 14:15 Comme chez armoire Tieltse Europafeesten Tielt, Europahal
07/07/2019 - 14:30 Kip van KoeKoe Braderie Westmalle, Antwerpsesteenweg
07/07/2019 - 15:30 Camera Obscura Bavikhove Feest 2019 Bavikhove, Centrum
07/07/2019 - 15:30 Tjoebie Bavikhove Feesten 2019 Bavikhove, Centrum
07/07/2019 - 15:30 Monsieur Baroque Bavikhove Feest 2019 Bavikhove, centrum
07/07/2019 - 16:00 Tyno de ballonombuiger Wijkfeesten Driekoningen, Knabbel-Snabbel fietstoch Torhout
13/07/2019 - 14:00 Tyno de ballonombuiger Dunegatfeesten Bredene, Duinenplein
13/07/2019 - 14:00 Tres Loco's Dunegatfeesten Bredene, Duinenplein
13/07/2019 - 14:00 Thee Shoe Shine Shakers Dunegatfeesten Bredene, Duinenplein
13/07/2019 - 15:00 Pansectiraptri Dunegatfeesten Bredene, Duinenplein
13/07/2019 - 15:00 De Kleine goochelaar Gapersfeesten Geluwe Geluwe, Ieperstraat
13/07/2019 - 18:00 Het Klei-Atelier Dumontfeesten De Panne, Dumontlaan
20/07/2019 - 13:00 All That Jazz Nieuwpoort Nieuwpoort, Marktplein
25/07/2019 - 19:00 Cirquarium Donkse Donderdagen Berlare, Donklaan
04/08/2019 - 14:00 Touwtrekkerij Waterfeesten Berlare, Café Regina
04/08/2019 - 14:15 ODIL Waterfeesten Berlare, Brielstraat en Strijdam
04/08/2019 - 14:30 ScubaBianchi Waterfeesten Berlare, Brielstraat en Strijdam
04/08/2019 - 15:00 The love and peace police Waterfeesten Berlare, Noord - Brielstraat en Strijdam
04/08/2019 - 15:00 Benidorm Eugene Waterfeesten Berlare, Brielstraat en Strijdam
04/08/2019 - 15:00 Benidorm Eugene Waterfeesten Berlare, Brielstraat en Strijdam
04/08/2019 - 15:30 Ottfriedt Waterfeesten Berlare, Brielstraat en Strijdam
04/08/2019 - 16:15 De Poetsploeg Waterfeesten Berlare, Brielstraat en Strijdam
04/08/2019 - 16:15 De Coaches Waterfeesten Berlare, Brielstraat en Strijdam
10/08/2019 - 16:00 In Bloei Bredene Festivalt Bredene, MEC Staf Versluys
11/08/2019 - 16:00 Trots als een pauw Bredene Festivalt Bredene, MEC Staf Versluys - Evenementenplein
15/08/2019 - 00:00 Ottfriedt Zomerconcerten Blankenberge, Winkelcentrum
15/08/2019 - 00:00 LKMTiV Zomerhappening 'Alles in Wonderland' Opwijk, Park Hof ten Hemelrijk
15/08/2019 - 00:00 Lucifer's Party Zomerhappening Alles in Wonderland Opwijk, park Hof ten Hemelrijk
15/08/2019 - 18:00 Rock au Vin Donkse Donderdagen Berlare, Donklaan
15/08/2019 - 21:45 Hot Rod Vuurshow 15 augustus Geraardsbergen, Provinciaal Domein De Gavers
16/08/2019 - 16:00 De Machine Bollekesfeesten Antwerpen
17/08/2019 - 22:00 Hot Rod Parasol Denderleeuw, Stationsstraat
18/08/2019 - 10:30 De Poetsploeg Bollekesfeesten Antwerpen
18/08/2019 - 14:30 De Peetjes Kunst- en Cultuurmarkt 'KoekelArt' Koekelare, Concertplein
18/08/2019 - 14:30 Knappe Koppen De Lilse Bergen Gierle, De Lilse Bergen
23/08/2019 - 17:00 Tired of balls Cirk Aalst Aalst
24/08/2019 - 10:00 Knappe Koppen Herderfeesten Torhout, Zwevezelestraat
24/08/2019 - 14:00 Tired of balls Cirk Aalst Aalst
25/08/2019 - 14:00 Tired of balls Cirk Aalst Aalst
31/08/2019 - 14:00 De Coaches Jaarmarktfeesten Edegem, Centrum
31/08/2019 - 14:00 Tree Masters Jaarmarktfeesten Edegem, Centrum
08/09/2019 - 14:00 ScubaBianchi Bloemencorso Loenhout, Huffelplein
08/09/2019 - 14:00 Schots en Scheef Bloemencorso Loenhout, Huffelplein
08/09/2019 - 14:00 Vier Seizoenen Bloemencorso Loenhout, Huffelplein
14/09/2019 - 14:00 Trashbeatz Druivenfestival Hoeilaart, GC Felix Sohie
14/09/2019 - 14:00 De Poetsploeg Ramblas Antwerpen, Paardenmarkt
14/09/2019 - 14:00 Comme chez armoire Ramblas Antwerpen, Paardenmarkt
14/09/2019 - 14:00 De Verleiding Ramblas Antwerpen, Paardenmarkt
14/09/2019 - 15:00 Tired of balls Ramblas Antwerpen, Paardenmarkt
15/09/2019 - 10:00 De Poetsploeg Valaar Rommelmarkt Feest Wilrijk, Valaarhof
15/09/2019 - 13:00 Trio Bricolage Speculoosfeesten Lembeke, dorp
15/09/2019 - 14:00 Mr. Sousa & The Barracudas Druivenfestival Hoeilaart, GC Felix Sohie
15/09/2019 - 14:00 Shake That Body Druivenfestival Hoeilaart, GC Felix Sohie
21/09/2019 - 14:00 Racebob Jubilee Mortsel, Fort 4
21/09/2019 - 14:00 De Verwelkomers Jubilee Mortsel, Fort 4
21/09/2019 - 14:00 Clown Öscr Jubilee Mortsel, Fort 4
21/09/2019 - 14:00 The Game Boy Jubilee Mortsel, Fort 4
21/09/2019 - 14:30 Ballonkunstenaar Jubilee Mortsel, Fort 4
22/09/2019 - 13:00 Tired of balls Openstraatdag 2019 Ham, Dorpsstraat
27/09/2019 - 16:00 De Verwelkomers 20 jaar Bib Bredene, Bibliotheek De Leestuin
29/09/2019 - 13:30 Mr. Sousa & The Barracudas Septemberfeesten Peutie, Dorpskern
09/11/2019 - 16:00 De ganzenfanfare Sint Maartensstoet Ardooie, Centrum
09/11/2019 - 16:00 Kuisgespuis Sint-Maartensstoet Ardooie, Centrum
09/11/2019 - 16:00 De Vlammende Riksha Sint-Maartenssttoet Ardooie, Centrum
14/12/2019 - 16:30 Tjoebie by Light Aalst Twinkelt - Overwinteren Aalst, Grote Markt
15/12/2019 - 14:00 Drakenvlucht Aalst Twinkelt - Overwinteren Aalst, Grote Markt
21/12/2019 - 14:00 IJskoninginnen Aalst Twinkelt - Overwinteren Aalst, Grote Markt
22/12/2019 - 14:00 Bokkensprongen Aalst Twinkelt - Overwinteren Aalst, Grote Markt