Datum Act Locatie
Fri 23 Feb 24
19:00
Champagne Ladies - Duo150 jaar Embuild Antwerpen @ Ingang Handelsbeurs A, Antwerpen
Sat 30 Mar 24
14:00
Flower Power BusLentejaarmarkt @ Zeelaan, Koksijde-Bad
Sat 30 Mar 24
14:30
The Dixie 6Opening nieuwe tentoonstelling @ Bezoekerscentrum , Beernem
Sun 31 Mar 24
14:00
Paashaas op Paasmobiel - DUOPasen op Fort Liefkenshoek, Kallo
Mon 01 Apr 24
14:00
EendjeswagenPaasfeest @ Provinciaal domein De Gavers, Geraardsbergen
Sat 06 Apr 24
19:00
Betoverende Bloemen - DuoLumineus @ Landcommanderij Alden Biesen, Bilzen
Wed 17 Apr 24
13:30
The Game BoyBuitenspeeldag 2024, Wijgmaal
Wed 17 Apr 24
14:00
Madame Rouge en haar Lady In RedBuitenspeeldag @ Kerkstraat, Burcht
Wed 17 Apr 24
14:00
Funny HatsBuitenspeeldag @ Groenzone Kwadries/Westakker, Gullegem
Sat 20 Apr 24
20:00
The SlampampersBenefiet Party Rotary Tervuren @ Het Afrikapaleis, Tervuren
Wed 01 May 24
11:00
One Mon BandVaarhappening @ Kampenhout-Sas, Kampenhout
Wed 01 May 24
11:00
Tyno de ballonombuigerVaarhappening @ Kampenhout-Sas, Kampenhout
Wed 01 May 24
13:30
VlindervluchtDag van 1.001 dieren @ Provinciaal bezoekerscentru, Ieper-Zillebeke
Wed 01 May 24
14:00
Los GuantanamerosVaarhappening @ Kampenhout-Sas, Kampenhout
Sun 05 May 24
10:00
Benidorm EugèneRommelmarktfeest 2024, Wilrijk
Sat 11 May 24
11:00
La Balade à Roue UniqueKOTK Kom op Tegen Kanker Pelt Middagstad (de 1000 , Pelt
Sat 11 May 24
11:00
Steltenact Cirque du ChicKOTK Kom op Tegen Kanker Pelt Middagstad (de 1000 , Pelt
Sat 01 Jun 24
13:00
ZeepbellenmobielSchoolfeest: De Parkschool vol magie, Mortsel
Sat 01 Jun 24
13:00
De SprookjesboomSchoolfeest: De Parkschool vol magie, Mortsel
Sun 02 Jun 24
14:00
Het Klei AtelierDag van het Park @ Domein de Ghellinck,
Thu 20 Jun 24
17:00
Turbo Touw TornadoCOA Dag van de Medewerker @ Inspyrium, Cuijk
Wed 26 Jun 24
13:00
DrumcaravanPopeiland @ Evenementeneiland Provinciaal Domein P, Wachtebeke
Sun 30 Jun 24
14:00
Waar is iedereen? (Duo)Zomerjaarmarkt 2024, Sint-Lievens-Houtem
Wed 03 Jul 24
17:00
Streetmagic JoppeMove On Up! De Haan (Wenduine), De Haan (Wenduine)
Wed 10 Jul 24
17:00
Mister CleanMove On Up! De Haan (Wenduine), De Haan (Wenduine)
Thu 11 Jul 24
19:00
Cliff WillyKasterlee Feest @ Brandweerplein Tielen, Tielen (Kasterlee)
Sat 13 Jul 24
15:00
Tyno - Circus InitiatieHerselt Feest!, Herselt
Wed 31 Jul 24
17:00
Tyno de ClownMove On Up! De Haan (Wenduine), De Haan (Wenduine)
Wed 07 Aug 24
17:00
Camera Obscura - SOLOMove On Up! De Haan (Wenduine), De Haan (Wenduine)
Wed 14 Aug 24
17:00
One Mon BandMove On Up! De Haan (Wenduine), De Haan (Wenduine)
Sun 25 Aug 24
7:30
Radio Mano Sport - De CommentatorenOBW - Oeterdal Bike Weekend (org.: WTC de Wringers, Neeroeteren