Datum Act Locatie
zo 24 mei 20
18u00
Fantasia - 7 artiestenBedrijfsdag Jan Yperman-ziekenhuis, Ieper
za 30 mei 20
13u30
Jos & Jos TopfotografenMeir-as, Antwerpen
za 30 mei 20
13u30
De LakeienMeir-as, Antwerpen
za 06 jun 20
13u30
Jos & Jos TopfotografenMeir-as, Antwerpen
za 06 jun 20
13u30
De LakeienMeir-as, Antwerpen
zo 07 jun 20
13u30
Jos & Jos TopfotografenMeir-as, Antwerpen
zo 07 jun 20
13u30
De LakeienMeir-as, Antwerpen
zo 28 jun 20
14u30
Bomma JoretteKeikopbraderij, Poperinge
do 02 jul 20
19u00
Madame Rouge & 1 dameDonkse Donderdagen, Berlare
vr 03 jul 20
19u00
AMI6Braderie Westmalle, Westmalle
za 04 jul 20
18u00
De WaternimfenBraderie Westmalle, Westmalle
zo 05 jul 20
13u00
The Game BoyBraderie Westmalle, Westmalle
do 09 jul 20
19u30
Bartenders d' HelluxeDonkse Donderdagen, Berlare
do 23 jul 20
18u20
Boogiewoogie BusDonkse Donderdagen, Berlare
zo 26 jul 20
14u00
TypotheekBoekenmarkt Geel, Geel
do 13 aug 20
18u00
The Game BoyDonkse Donderdagen, Berlare
zo 16 aug 20
11u15
Parade: Wat een Cirq - 4 artiestenCircusdag De Panne, De Panne
zo 16 aug 20
11u45
MinutenwalsCircusdag De Panne, De Panne
zo 16 aug 20
12u00
KnapzakCircusdag De Panne, De Panne
zo 16 aug 20
12u45
AntonioCircusdag De Panne, De Panne
do 20 aug 20
18u30
Het cadeautjes teamDonkse Donderdagen, Berlare
za 22 aug 20
19u00
SchurkenbiefstukBoerke Swingt, Onze Lieve Vrouw Olen
do 27 aug 20
18u00
The Caddy'sDonkse Donderdagen, Berlare
do 27 aug 20
20u30
Glance of Baroque - 1 showDonkse Donderdagen, Berlare
za 05 sep 20
19u00
Tree MastersPark, Zonnebeke
za 05 sep 20
21u30
Lucifer's Party - met 4 artiestenPark, Zonnebeke
zo 06 sep 20
13u00
Jos & Jos TopfotografenFestunique Beltrum, Beltrum
zo 06 sep 20
13u45
Thee Shoe Shine ShakersDeurne Bevrijd, Deurne
zo 20 sep 20
14u00
D DJ TromboneAutovrije zondag Vilvoorde, Vilvoorde
za 31 okt 20
18u15
Le Fou avec le FeuHalloween Oeselgem, Oeselgem
za 14 nov 20
18u30
Walking Light Table - 1 acteur met tafelFeestzaal De Zilte Zoen, Elversele - Temse
vr 04 dec 20
19u30
LKMTiVAalst Twinkelt - Overwinteren, Aalst
za 12 dec 20
17u00
Bateau de FeuLichtjesstoet Wilrijk, Wilrijk
zo 13 dec 20
14u00
Mr. Sousa & The BarracudasAalst Twinkelt - Overwinteren, Aalst
zo 13 dec 20
14u00
Santa's Sprindieren - 3 artiestenAalst Twinkelt - Overwinteren, Aalst
zo 20 dec 20
14u00
Tom, Tom & De BombardonAalst Twinkelt - Overwinteren, Aalst
za 20 feb 21
14u00
VenetiaansJeugdstoet Borgloon, Borgloon
zo 21 mrt 21
10u50
Bartenders d' HelluxeLentereceptie Staden, Staden
wo 21 apr 21
14u00
Kleinste Mobiele Cocktailbar ter WereldBuitenspeeldag Zwijndrecht, Zwijndrecht
zo 02 mei 21
13u00
Tired of Balls - walking act + workshopKasteeldomein d'Ursel, Hingene - Bornem
za 22 mei 21
18u30
White Magical HorsesFeeƫriek Festival 20-25, Schoten
za 26 jun 21
20u00
Marry Me - Merry MeBierfeesten@DeWoeker, Oudenaarde
zo 04 jul 21
15u30
Chakra BazarTieltse Europafeesten, Tielt