Datum Artiest Evenement Locatie
25/05/2018 - 17:00 Monsieur Baroque Ladies City Day Sint-Truiden, Grote Markt
25/05/2018 - 17:00 Along Comes Mary Mobil Trio Ladies City Day Sint-Truiden, Grote markt
27/05/2018 - 11:00 Benny Walker Dag van het Park Park Kalendijk Dendermonde
27/05/2018 - 14:00 Benidorm Eugene Drongen Drongen, Rondehuisjesdreef - Klaverdries - Tuinstraat - Abdijmolenstraat
27/05/2018 - 14:00 Sarah Toestra Zoemmmfestival Zoutleeuw, Provinciedomein Het Vinne
27/05/2018 - 14:30 Cirquarium Parktheaterfestival Lokeren Lokeren, Prinses Joséphine-Charlottepark
27/05/2018 - 15:00 Along Comes Mary Mobil Trio Dag van het Park Zonnebeke, Kasteeldomein
31/05/2018 - 12:30 De Machine Opening EnergyVille 2 Thor Park Genk
01/06/2018 - 18:30 Le Grand Sextuor Braderij Sint-Antonius Zoersel Grote Baan Sint-Antonius Dorp
01/06/2018 - 18:30 l' Ambulance de la chance Ladies on the move! OC 't Zonnerad Zonnebeke
01/06/2018 - 19:30 Benny Walker Braderij Sint-Antonius Zoersel Grote Baan Sint-Antonius Dorp
02/06/2018 - 14:15 De Verleiding Plein Plezier Damplein Antwerpen
03/06/2018 - 13:00 Thee Shoe Shine Shakers Stalenstraat Genk
03/06/2018 - 13:00 Orgelman Eugene Stalenstraat Genk
09/06/2018 - 15:30 Tyno de ballonombuiger Kermis Den Bosco Speelplein Don BoscopleinTorhout
10/06/2018 - 14:15 De Verleiding Plein Plezier Jos Verhelstplein Antwerpen
16/06/2018 - 14:00 Knapzak Supermercado Binnenstad Diest
16/06/2018 - 14:00 l' Ambulance de la chance Supermercado Binnenstad Diest
16/06/2018 - 17:30 Vier Seizoenen Jaarmarkt Vorselaar, Centrum
16/06/2018 - 17:30 Le Grand Sextuor Jaarmarkt Vorselaar, Centrum
17/06/2018 - 14:00 Katina! Supermercado Binnenstad Diest
17/06/2018 - 14:30 Hoed Hespeeld! Izegem Izegem, Centrum
21/06/2018 - 11:00 The Slampampers Dag van de FOD Brussel, Federale Overheidsdienst Werkgelegenheid
22/06/2018 - 16:15 Discobar Eugene Kadeefeesten Oudenaarde, Hoogstraat - Nederstraat en Broodstraat
22/06/2018 - 17:00 Monsieur Baroque Kadeefeesten Oudenaarde, Hoogstraat - Nederstraat en Broodstraat
22/06/2018 - 17:00 Along Comes Mary Mobil Trio Braderie Zonhoven Zonhoven, Dorpsstraat en Heuvenstraat
22/06/2018 - 17:45 The Saxophone Man Kadeefeesten Oudenaarde, Hoogstraat - Nederstraat en Broodstraat
22/06/2018 - 18:00 Le Papillon Bleu Stralend Zonhoven pakt uit Dorpsstraat Zonhoven
22/06/2018 - 20:00 De Verwelkomers Receptie start uitleen Bibliotheek Zoutleeuw
23/06/2018 - 00:00 Flower bombs Adraen Bouwer Bierfeesten Oudenaarde, Grote markt
23/06/2018 - 11:00 Sarah Toestra Kadeefeesten Oudenaarde, Hoogstraat - Nederstraat en Broodstraat
23/06/2018 - 11:30 Urban-e-Motion Kadeefeesten Oudenaarde, Hoogstraat - Nederstraat en Broodstraat
23/06/2018 - 14:00 Tyno de ballonombuiger Kermis Sint-Henricus Torhout
23/06/2018 - 14:30 Fleur! Kadeefeesten Oudenaarde, Hoogstraat - Nederstraat en Broodstraat
23/06/2018 - 14:30 Lof der zotheid Kadeefeesten Oudenaarde, Hoogstraat - Nederstraat en Broodstraat
23/06/2018 - 15:00 De Kleine goochelaar Kadeefeesten Oudenaarde, Hoogstraat - Nederstraat en Broodstraat
23/06/2018 - 17:00 Discobar Eugene Duivels park Wevelgem Wevelgem, Café 't Bankske
24/06/2018 - 13:30 Iron Man Verkoopdagen Centrum Brugge
24/06/2018 - 14:00 Orgelman Eugene Toeten en Blazen Lier, verschillende locaties binnenstad
24/06/2018 - 14:00 Kip van Koekoe keikopbraderie Poperinge, Centrum
24/06/2018 - 14:00 Vlindervlucht keikopbraderie Poperinge, Centrum
24/06/2018 - 14:00 Trots als een pauw Keikopbraderie Poperinge, Centrum
24/06/2018 - 14:15 Koenraad Betoverd Plein Plezier Jos Verhelstplein Antwerpen
24/06/2018 - 16:30 Ernest The Magnifico Plein Plezier Jos Verhelstplein Antwerpen
24/06/2018 - 18:00 Discobar Eugene Kermis Sint-Henricus Torhout
26/06/2018 - 10:00 The Game Boy Bengelpop Balen, Recreatiedomein Keiheuvel
28/06/2018 - 10:00 Benidorm Eugene zilvermeer Mol, Zilvermeer
30/06/2018 - 14:30 Los Guantanameros De Brandstee Westerlo
01/07/2018 - 14:00 Swing Collection Terrastheater Vorselaar, Dorpscentrum
01/07/2018 - 14:00 Camera Obscura Wijkfeesten Driekoningen, Knabbel-Snabbel fietstocht Torhout
01/07/2018 - 14:00 Mr. Sousa & The Barracudas Toeten & Blazen Zwartzusterklooster Lier
01/07/2018 - 14:00 Street Magic – Koenraad Joy Joy 'Waar magie kinderspel wordt' Grote Markt Sint-Truiden
01/07/2018 - 15:00 Velodrum Wijkfeesten Driekoningen, Knabbel-Snabbel fietstocht Torhout
01/07/2018 - 16:00 Tyno de ballonombuiger Wijkfeesten Driekoningen, Knabbel-Snabbel fietstocht Torhout
06/07/2018 - 19:00 Cirquarium Lachfestival Houthalen, Kinder-Circus-Straat
07/07/2018 - 00:00 Ottfriedt Historische evocatie Jeanne Panne Nieuwpoort
07/07/2018 - 00:00 ODIL Historische evocatie Jeanne Panne Nieuwpoort
07/07/2018 - 14:15 Dom Kasteelfeest 2018 Kasteel van Loppem
07/07/2018 - 17:00 Orgelman Eugene Meelestraut Keirremis Wieze, Aalstersestraat
07/07/2018 - 17:00 Fabela, de muzikale nar Kasteelfeest 2019 Loppem, Kasteel van Loppem
08/07/2018 - 00:00 Ottfriedt Historische evocatie Jeanne Panne Nieuwpoort
08/07/2018 - 00:00 ODIL Historische evocatie Jeanne Panne Nieuwpoort
08/07/2018 - 11:00 Le Grand Sextuor Gemeentelijke 11 juli viering Wachtebeke, Site van het OCMW rusthuis ' De Mey'
08/07/2018 - 11:00 De Balkan Sound Machine Kermis Krommenhaak Torhout
08/07/2018 - 14:00 Popmegafoon Kermis Krommenhaak Torhout
08/07/2018 - 17:00 Sarah Toestra 40 jaar Cultuurraad Deinze, Brielpoort
12/07/2018 - 18:00 The Game Boy Waterfeesten & Donkse Donderdagen Berlare
12/07/2018 - 19:30 Along Comes Mary Mobil Trio Waterfeesten & Donkse Donderdagen Berlare
14/07/2018 - 14:00 Tom, Tom & de Bombardon Feestmarkt Donkmeer Donkmeer Berlare
14/07/2018 - 14:30 Knapzak De Lilse Bergen Gierle-Lille
14/07/2018 - 16:45 Trio Bricolage Parasol Stationsstraat Denderleeuw
19/07/2018 - 18:00 De Peetjes Waterfeesten & Donkse Donderdagen Donkmeer Berlare
20/07/2018 - 20:30 Fabela, de muzikale nar Tuin van Toerisme Westerlo
26/07/2018 - 00:00 Schots en Scheef Dendermonde Dendermonde, Grote Markt
29/07/2018 - 14:30 Along Comes Mary Mobil Trio De Lilse Bergen Gierle - Lille
02/08/2018 - 18:00 Hoed Hespeeld! Waterfeesten & Donkse Donderdagen Donkmeer Berlare
03/08/2018 - 15:30 Mr. Sousa & The Barracudas Festival Dranouter Dranouter
03/08/2018 - 23:00 Mr. Sousa & The Barracudas Straatjeskermis Feesttent Wiekevorst
04/08/2018 - 11:30 Camera Obscura Picknick op plein naast Bib Viswater Berendrecht
05/08/2018 - 12:30 Knapzak Waterfeesten & Donkse Donderdagen Donkmeer Berlare
05/08/2018 - 13:00 Minutenwals Waterfeesten & Donkse Donderdagen Donkmeer Berlare
05/08/2018 - 15:00 The Game Boy Waterfeesten & Donkse Donderdagen Donkmeer Berlare
05/08/2018 - 15:15 Dom Waterfeesten & Donkse Donderdagen Donkmeer Berlare
05/08/2018 - 16:30 De Machine Waterfeesten & Donkse Donderdagen Donkmeer Berlare
09/08/2018 - 18:00 Orgelman Eugene Waterfeesten & Donkse Donderdagen Berlare
12/08/2018 - 10:00 De VergeetZEnietjes Thema Boerderij Marktsite Mol
13/08/2018 - 10:00 De ganzenfanfare Jaarmarkt Wilrijk 2018 Wilrijk, Bist
15/08/2018 - 14:00 Krijtpaleis Park van Eden familiefestival Wilrijk, Park van Eden
15/08/2018 - 14:30 Minutenwals De Lilse Bergen Gierle - Lille
15/08/2018 - 14:30 Camera Obscura Parktheaterfestival 'Park op Stelten' Stadspark Diksmuide
15/08/2018 - 21:30 Hot Rod Vuurshow Provinciaal Domein De Gavers Geraardsbergen
16/08/2018 - 00:00 Le Grand Sextuor Denndermonde Dendermonde, Grote Markt
16/08/2018 - 17:00 Camera Obscura Waterfeesten & Donkse Donderdagen Berlare
18/08/2018 - 10:00 l' Ambulance de la chance Zomerconcerten en -animatie Blankenberge, Centrum
18/08/2018 - 16:45 Hoed Hespeeld! Parasol Stationsstraat Denderleeuw
18/08/2018 - 19:00 Mr. Sousa & The Barracudas Meerhout, Kattenfeesten Meerhout, Markt
18/08/2018 - 22:30 Hot Rod Parasol Stationsstraat Denderleeuw
22/08/2018 - 21:00 Duo Acro Dance On Fire Parj van Eden familiefestival Wilrijk, Park van Eden
25/08/2018 - 12:00 Van Slag Percussie Duo Herfstontmoeting Kasterlee, Hoge Rielen
25/08/2018 - 14:00 Het Cadeautjes Team Gardens of Bredene MEC Staf Versluys Bredene
26/08/2018 - 16:00 Dom Herdersfeesten Torhout, Binnenplein Sparrenhove
29/08/2018 - 19:00 Mr. Sousa & The Barracudas Streekproducten- en Ambachtenmarkt 2018 Markt Geel
30/08/2018 - 19:30 Vuurelf Waterfeesten & Donkse Donderdagen Berlare
09/09/2018 - 14:00 De VergeetZEnietjes Open Monumentendag Gruitrode, Commanderij
09/09/2018 - 15:00 Zirkus Nr°1 Kermis Wijnendale Torhout
09/09/2018 - 15:00 Schots en Scheef Schots Weekend Alden Biesen Bilzen
16/09/2018 - 13:00 Deux à la Tâche Festival Sinjor Circo Van Trierstraat Antwerpen
21/09/2018 - 18:30 l' Ambulance de la chance Avondmarkt - Rozenfeesten Bloemendalestraat & C. Marichalstraat Beernem
06/10/2018 - 10:30 The Game Boy Jaarmarkt Hoek Veerstraat/Korte Vissersstraat Rumst
13/10/2018 - 11:00 Orgelman Eugene 64ste Breendonk Jaarmarkt Breendonk-Dorp
26/10/2018 - 18:00 Vuurelf Halloween Avondshopping Geel Centrum
26/10/2018 - 18:45 Ottfriedt Halloween Avondshopping Geel Centrum
27/10/2018 - 00:00 Lichtbrengers van het wad Halloween Provinciaal Domein De Gavers Geraardsbergen
10/11/2018 - 16:00 Steltenact 'Paardjes' Sint-Maartensstoet Ardooie Ardooie, Centrum
07/12/2018 - 00:00 Lichtbrengers van het wad Putteke Winter Boom, De Schorre
08/12/2018 - 00:00 Lichtbrengers van het wad Putteke Winter Boom, De Schorre