Datum Artiest Evenement Locatie
20/08/2018 - 14:15 The Game Boy Familiedag Antwerpen, Noorderlaan
22/08/2018 - 21:00 Duo Acro Dance On Fire Parj van Eden familiefestival Wilrijk, Park van Eden
23/08/2018 - 14:30 The Game Boy Heldenplein Knokke-Heist
25/08/2018 - 12:00 Van Slag Percussie Duo Herfstontmoeting Kasterlee, Hoge Rielen
25/08/2018 - 14:00 Het Cadeautjes Team Gardens of Bredene MEC Staf Versluys Bredene
26/08/2018 - 14:00 Rock au Vin Internationaal Straattheaterfestival Beveren
26/08/2018 - 16:00 Dom Herdersfeesten Torhout, Binnenplein Sparrenhove
29/08/2018 - 19:00 Mr. Sousa & The Barracudas Streekproducten- en Ambachtenmarkt 2018 Markt Geel
30/08/2018 - 19:30 Vuurelf Waterfeesten & Donkse Donderdagen Berlare
02/09/2018 - 10:00 Bokkensprongen Beringen Beringen, OC De Buiting
02/09/2018 - 14:00 Velodrum Cyrusfeesten Poperinge
02/09/2018 - 14:00 De Re-Cyclists Cyrusfeesten Poperinge
02/09/2018 - 14:30 Knapzak Grote Braderie Oostende
06/09/2018 - 14:00 Orgelman Eugene Dorpskern Hoeilaart
09/09/2018 - 14:00 De VergeetZEnietjes Open Monumentendag Gruitrode, Commanderij
09/09/2018 - 14:00 Minutenwals Pintefeesten 2018 De Pinte
09/09/2018 - 15:00 Ballonclown Rozijntje Pintefeesten 2018 De Pinte
09/09/2018 - 15:00 Krijtpaleis Pintefeesten 2018 De Pinte
09/09/2018 - 15:00 The Game Boy Pintefeesten 2018 De Pinte
09/09/2018 - 15:00 Zirkus Nr°1 Kermis Wijnendale Torhout
09/09/2018 - 15:00 Schots en Scheef Schots Weekend Alden Biesen Bilzen
15/09/2018 - 14:00 Vuur Dorpskern Hoeilaart
16/09/2018 - 13:00 Deux à la Tâche Festival Sinjor Circo Van Trierstraat Antwerpen
16/09/2018 - 14:00 Le Papillon Bleu Dorpskern Hoeilaart
16/09/2018 - 14:00 Lava Queens Dorpskern Hoeilaart
16/09/2018 - 14:00 Circle Mania Led Dorpskern Hoeilaart
18/09/2018 - 21:00 Orgelman Eugene The Event Mol, Wijnhandel Le Buena Vida
21/09/2018 - 18:30 l' Ambulance de la chance Avondmarkt - Rozenfeesten Bloemendalestraat & C. Marichalstraat Beernem
23/09/2018 - 17:30 Hoed Hespeeld! Kermis Louise-Marie Maarkedal
30/09/2018 - 14:00 Drago Eindeseizoensfeest Provinciedomein Huizingen
30/09/2018 - 14:00 Ballonclown Rozijntje Eindeseizoensfeest Provinciedomein Huizingen
06/10/2018 - 10:30 The Game Boy Jaarmarkt Hoek Veerstraat/Korte Vissersstraat Rumst
07/10/2018 - 13:30 Le Papillon Bleu Week van het bos Kattebos Zandstraat Lommel
07/10/2018 - 15:00 Orgelman Eugene Brakel oktobert Centrum Brakel
13/10/2018 - 11:00 Orgelman Eugene 64ste Breendonk Jaarmarkt Breendonk-Dorp
20/10/2018 - 14:00 Orgelman Eugene Week van het bos Berlare, Kasteelpark
26/10/2018 - 18:00 Vuurelf Halloween Avondshopping Geel Centrum
26/10/2018 - 18:45 Ottfriedt Halloween Avondshopping Geel Centrum
27/10/2018 - 00:00 Lichtbrengers van het wad Halloween Provinciaal Domein De Gavers Geraardsbergen
31/10/2018 - 18:00 The Victorian Scientists Halloween 2018 Duinenplein Bredene
31/10/2018 - 18:00 Le fou avec le feu Halloween 2018 Duinenparcours Bredene
31/10/2018 - 18:00 Clown whispers Halloween 2018 Duinenparcours Bredene
31/10/2018 - 21:30 Heavy Hoempa Skalloween Festival Sint-Annazaal Aalst
10/11/2018 - 16:00 Steltenact 'Paardjes' Sint-Maartensstoet Ardooie Ardooie, Centrum
01/12/2018 - 18:30 Rock au Vin Vuur- en Vertelfestival Zandvoorde (Zonnebeke)
01/12/2018 - 20:30 Solo vuurshow (V) Vuur- en Vertelfestival Zandvoorde (Zonnebeke)
07/12/2018 - 00:00 Lichtbrengers van het wad Putteke Winter Boom, De Schorre
08/12/2018 - 00:00 Lichtbrengers van het wad Putteke Winter Boom, De Schorre
22/12/2018 - 22:00 Discobar Eugene Uitstuif Dojo Lichtervelde, Judoclub